روش های حمل در کالای الکترونیک به چه صورتی است؟

 

پس از اتمام فرایند خرید از فروشگاه اینترنتی کالای الکترونیک می توانید بر اساس شهر انتخابی در محل آدرس مورد نظر خود ، نوع روش تعریف شده از طرف سایت را انتخاب نمایید:

در حال حاضر چهار روش ارسال برای حمل ونقل کالای شما در نظر گرفته شده است:


 حمل از طریق پست پیشتاز :

مشتریان محترم از سراسر ایران می توانند از این طریق کالای الکترونیکی موردنظر خود را دریافت نمایند. هزینه ارسال با پست پیشتاز بنا به درخواست مشتریان با  تعرفه ثابت 150000 ریال در نظر گرفته شده است.


 حمل از طریق پیک بادپا :

این روش تنها برای ساکنین شهر تهران تعریف شده است که در این روش هزینه حمل به مامور پیک در هنگام تحویل داده خواهد شد.


حمل از طریق تیپاکس :

این روش تنها برای محل های خاص که شرکت موردنظر ارائه خدمت می کند در نظر گرفته شده است . که این روش تمامی مراکز استان ها را در بر می گیرد.هزینه حمل براساس تعرفه های تیپاکس و به صورت پس کرایه می باشد.


 حمل از طریق باربری  :

این روش تنها برای  دسته خاصی از شهر ها صورت می پذیرد و برعهده شرکت باربری میهن تور است. هزینه حمل به صورت  پس کرایه و براساس تعرفه های این شرکت انجام می شود. مشتریان محترم از این روش برای ارسال کالاهای حجیم خود می توانند استفاده کنند.

 

مدت زمان ارسال سفارشات در کالای الکترونیک صرف 48 ساعت کاری صورت می پذیرد وتحویل سیستم های ارسال مرسوله قرار داده می شود . بعد از تحویل به سیستم های ارسال زمان و پیگیری های بعد از آن بر عهده مشتری محترم می باشد .


تمام تلاش تیم کالای الکترونیک رضایت مشتری و ارائه بهترین  خدمات ومحصولات با کیفیت عالی وبه صورت تضمینی می باشد فروشگاه اینترنتی کالای الکترونیک بورس فروش انواع مختلفی از محصولات الکترونیکی  می باشد که مطمئن ترین شیوه های ارسال محصولات را برای شما عزیزان فراهم می نمایند.اعتماد شما به ما سرمایه ماست.

 

دنیای الکترونیک خود را با ما بسازید